Úvod > Obec > Aktuality > Výsledky ankety k nominaci kandidátů pro volby 2018

Výsledky ankety k nominaci kandidátů pro volby 2018

Počátkem července byla uspořádána anketa pro nadcházející volby do obecního zastupitelstva. Ze 145 rozdaných lístků jsme obdrželi zpět 61 vyplněných.

Celkem bylo nominováno 21 osob, které obdržely 5 a více hlasů. Všichni tito budou osloveni s nabídkou kandidatury do říjnových voleb.

Děkujeme také za návrhy a podněty na změny v našich obcích. Některé návrhy se  nejspíše nedočkají své realizace vzhledem k omezenému využití a vysokým nákladům (například skate park v Kamenici nebo rozhledna na chlumu), jiné jsou již nějaký čas v řešení. Jedná se například o revitalizaci hospodářského dvora, rekonstrukci školky nebo řešení neutěšené dopravní situace v Konecchlumí. Tyto projekty, stejně jako jiné další, které na svou realizaci ještě čekají, budou již v kompetenci nového zastupitelstva, které si zvolíme v komunálních volbách 5. a 6. října 2018.

Děkujeme!
Zastupitelstvo obcí Konecchlumí a Kamenice