Úvod > Obec > Aktuality > Rozsvícení vánočních stromů v Konecchlumí a Kamenici

29.11.2014
Datum ukončení:
6.12.2014

Rozsvícení vánočních stromů se bude konat:

• V neděli 30. listopadu od 17:00 hod. v Kamenici na návsi POZOR ZMĚNA!!! V Kamenici již v sobotu 29. listopadu od 16:30 hod.
  • V sobotu 6. prosince v Konecchlumí u kostela sv. Petra a Pavla, v rámci bohatého programu, který začne v 16:30 hod. požehnáním nově opraveným schodům a hřibotvní zdi. Samotné rozsvícení bude na řadě v 17:00 hod. a po něm bude následovat tradiční nadílka pro děti. Vše zakončí od 18:00 hod. adventní koncert v kostele.

Jste srdečně zváni!

www.konecchlumi-obec.cz