Úvod > Obec > Aktuality > hokej: HC Knc vs. Agráč Team

hokej: HC Knc vs. Agráč Team

22.12.2016

hokej_2016_úvod.png

Na čtvrtek 22. prosince 2016 je naplánovaný další utkání ze série hokejových exhibic v podání velmistrů HC Konecchlumí, které má nekončící odvahu vyzvat pouze Agráč team. Zápas těchto týmu se odehraje na zimním stadionu v Nové Pace od 19:45 hod.

Vážení reprezentanti naší obce, prosím, hlaste se na soupisku pomocí odkazu níže, pokud možno co nejdříve, aby bylo možné sehrání utkání potvrdit.

on-line přihlášení reprezentantů HC Konecchlumí

jméno *star*