Úvod > 3.ročník turnaje v curlingu 2015

Již potřetí bude jičínský zimní stadion hostit týmy z obcí Královehradeckého kraje, které si to mezi sebou rozdají v curlingu o pohár hejtmana.

Konecchlumí se zúčastnilo všech předešlých ročníků a je otázkou, zda se tak stane i v letošním roce.

Zájemci o reprezentaci obce v tomto sportovním klání, nechť se hlásí na e-mailové adrese: starosta@konecchlumi-obec.cz nebo na tel.: 607 679 584. V případě většího počtu zájemců, je možné sestavit více týmů. Min. počet hráčů: 4

Uzávěrka přihlášek hráčů do našeho týmu je v neděli 1.března 2015.