Úvod > SDH 2015

Okrsková soutěž v požárním sportu se bude v letošním roce konat v Šárovcově Lhotě. Termín byl zvolen na sobotu 23. května 2015 od 13:00 hod. Závody se budou odehrávat na louce po pravé straně po příjezdu do obce od Mlázovic.

V plánu je uspořádání všech disciplín, tedy štafet, závodu jednotlivců a požární útoky.

SDH Konecchlumí vyšle do požárního zápolení mužskou reprezentaci, která bude trénovat v pátek 22. května od 17:00 hod. na hřišti za poštou.

Všichni fanoušci jsou na závody i trénink zváni.