Úvod > Neexistující ples 2016

Neexistující cestovní kancelář rozšiřuje portfolio nabízených služeb o další peprnost: Neexistující ples.

V sobotu 16. ledna 2016 se bude od 19 hodin konat v Motelu Charlie v Kovači. Akce je otevřená všem klientům i neklientům Neexistující cestovní kanceláře. Důležité je mít pohodu, radost a úsměv nejen v srdci, ale i ve tváři.

Úvodní počin NCK v této sféře není svázán žádnými pravidly oblékání a je na každém, v jakém oblečení se bude s námi cítit báječně. Samozřejmě, má-li někdo oficiální dres NCK, cítí se v něm hezky měkoučce a po nedávných svátcích jej oblékne, pak má asi volbu jasnou. U ostatních je jedno, zda dorazíte ve velké večerní nebo v oblíbeném tričku svého mládí.

Vlezné bude 50,- Kč a za něj obdržíte malý a jistě perfektní dáreček. K tomu navíc dostanete jednu pěkně na cestu...  ...slosovatelnou vstupenku do tomboly!

Co Vás dále čeká? Hudební produkci obstará DJ Bžöněk (Krakow-PL), který si připravil speciální "plejlist", plný muziky té nejvyšší kvality (např. Karel Gott). Vzhledem k prostředí, které velmi dobře většina z nás zná, bude velmi mnoho hudebních písní právě z doby, kdy to, jak se říká: "Na Kovárně jenom hučelo". Váš sluch tedy bude okouzlen tóny tamního sound-systému a oko bude rozostřeno světelnou show, která bude samozřejmě na Neexistujícím plese v absolutní pernamenci. Krom toho pro Vás bude připravena foto-projekce záběrů ze zájezdů NCK (po celý večer promítáno na dvě plátna).

Je velmi příjemnou informací, že byla domluvena naprosto unikátní a speciální cena za velkou "štamprdli" božkovské zelené! Pouze ten večer bude za unikátní cenu 20,- Kč (slovy: dvacet korun českých). Navíc bylo od pana hoteliéra nabídnuté a současně jednateli NCK přijaté: Veškeré prostory restaurace a sálu tzv. "pro uzavřenou společnost". V areálu Motelu Charlie se tedy budou nacházet pouze hosté Neexistujícího plesu! Samozřejmě s vyjímkou stolu ve výčepu pro místní štamgasty.

Pro hosty Neexistujícího plesu bude také k dispozici kompletní nabídka jídel ze standardního menu.

Tombola bude fantastická a je více než jasné, že hlavní cenou nemůže být nic jiného než zájezd!

Pravděpodobný vrchol plesové sezóny se nezadržitelně blíží a pro všechny nedočkavé hosty mají pořádající jednatelé NCK jednu jistou informaci: "Uděláme pro Vás vše možné i nemožné, aby Vaše smysly bylo po absolvování Neexistujícího plesu naplněné prožitky, kde bude hrát prim legranda, pohoda a natěšenost na další společné setkání".

Vážené dámy, Vážení pánové, prosím, vstupte na taneční parket, jste srdečně zváni!