Úvod > Noční volejbal 2016

8.noční volejbal_úvod.png

V sobotu 30. července 2016 se od 19.00 hod. uskuteční  8. ročník oblíbeného nočního turnaje v plážovém volejbalu. Akce proběhne na tradičním místě - plážovém kurtu ve sportovním areálu v Konecchlumí.

I v letošním roce se organizátoři rozhodli dát prostor předvést kvalitní hru „domácím“ týmům. Domácí tým má šanci přihlásit se do turnaje do 10. července 2016, po tomto termínu bude turnaj otevřen i pro „přespolní“ zájemce. Uzávěrka přihlášek je 29. července 2016. Za „domácí“ tým je považováno družstvo s minimálně třemi hrajícími členy s přímou vazbou na obec Konecchlumí či Kamenice.

On-line přihlášení zde, případně na tel. 607 679 584 (Aleš Hlawatschke).

on-line přihlášení týmu do turnaje ZDE

seznam přihlášených týmů:

název týmu soupiska
1.  Kamenice  Ben, Lucka (úřadující Miss), Tomáš a další
2.  KOSMO  Laduška, Štěpánka, Radek, Petr
3.  F-team  Tadeáš Kaván, Jitka Šimáková, Šárka Šimáková, Antonín Drábek
4.  Veverky  Pepa (úřadující Missák) a spol.
5.  Worst  Mára a spol.
6.  Horys-team  Horys, Peter a spol.
7.  ???  Tři chlapci s holkou
8.  The Reds  Steven, Stanley, Kenny, Tom
9.
10.

Turnaj je určen pro maximálně 10 družstev. Družstvo tvoří 4 hráči, z toho minimálně 1 žena.

Hrací systém bude určen dle počtu přihlášených týmů. Zápasy se budou hrát na dva sety do 15ti bodů. Startovné ve výši 100,- Kč/tým bude vybíráno před zahájením turnaje.

Během turnaje proběhne vyhlášení tradičních ocenění (nej smečař, blokař, Miss a Missák turnaje).

Pro hráče i diváky bude k dispozici vyhřívaný stan s ozvučením, muzikou a nově otevřené bistro s širokým sortimentem nápojů a poživatin.

Přihlášené týmy žádáme o přítomnost v místě konání turnaje nejdéle v 18.30 hod.

noční volejbal_2013_plakát.png