KonecchlumíOkres Jičín
První písemná zmínka o obci pochází z roku 1226. Na přelomu 16. a 17. století vlastnil vesnici Vilém starší Konecchlumský z Konecchlumí, jeden z 27 vůdců stavovského povstání popravených v roce 1621 na Staroměstském náměstí.
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality > Výsledek rozboru vody

Výsledek rozboru vodyDatum konání:
18.9.2015

Vážení spoluobčané,

ve středu dopoledne bylo spoluobčany nahlášeno podezření na špatnou kvalitu vody ve vodovodním řádu v naší obci. Po rozboru vody, který realizovala společnost VOS Jičín, je možné s radostí oznámit dobrou zprávu: Podezření na závadnou vodu se nepotvrdilo, voda ve vodovodním řádu v naší obci je kvalitní a bez závad!

Aleš Hlawatschke, starosta obce 

                                                                                                                                                                      -W-