Úvod > Obec > Aktuality > Rozsvícení Vánočního stromu a Mikulášská nadílka pro děti

Rozsvícení Vánočního stromu a Mikulášská nadílka pro děti

23.11.2012

Slavnostní rozsvícení vánočního stromu a mikulášská nadílka pro děti, se bude konat v sobotu 1.prosince 2012 od 17:00 hod., u kostela Sv. Petra a Pavla v Konecchlumí.

Jste srdečně zváni!

• -

Vzácná návštěva v podobě mikuláše, anděla a čertů, se bude v Konecchlumí a Kamenici pohybovat i ve středu 5.prosince v podvečer. Info o možnosti objednání (pozvání) zvláštní družiny, naleznete na webu www.konecchlumi-obec.cz pod odkazem:

Kultura, akce - 2012 - Rozsvícení Vánočního stromu a mikulášská nadílka