KonecchlumíOkres Jičín
První písemná zmínka o obci pochází z roku 1226. Na přelomu 16. a 17. století vlastnil vesnici Vilém starší Konecchlumský z Konecchlumí, jeden z 27 vůdců stavovského povstání popravených v roce 1621 na Staroměstském náměstí.
Drobečková navigace

Úvod > mikuláš a čerti

mikuláš a čerti 2016.png

Holoto človječý,

rok se s rokajznem sešel a mi zasejc přylýtnem do vašý domovyni! Aj v letošným roku budeme velyce nachistány na vás i vaše haranti. Přyjede s námy mykuláš, jeho kámoška andýlek a mi čerty z peklýčka. Bude nás velká spousta. Celkovje y s andýlkem a mykuldou asi púl tuctu, mošná y sedum statečních.

Matko, fotře, chceš-ly abi čertoufská skupyna přyšla k tobje, koukej to nahlásyt nebos nevyděl ten tanec a slotu co provedem. Nemusýš se bát velmy, budeme hodná čerty, jak budeš mýt potřebu svýho harantyka pokárat. Hele, jak sy řekneš, tak prostě bude. Přyhlásyt se koukej co nejdřýve a hlauně tam napyš, co tvúj klazan zlobý a hluaně potřeba napsat detayly ať má náš arcyvévoda Lucyferskej co čýst z knyhy hřýchú! Přyhlašuj se nedíle do 4. prosynca!

Tak abi bilo všem jasno, v pondelý 5. prasynca 2016 začýnáme v 16:45 hodyn v Kamenycy a pak se vrháme do Konecchlumý, kde to budeme žehlyt z hořenýho konca, směrem na dolený cýp té vašý slavné opce.

Těšýme se na setkáný s vámy a budtě hodně hodný, ať sy to nepokazýte ještě výce neš to máte zapsaní v našý knyze hřýchú!

Jo a hustá novynka. Normál, kdo se přyhlásý, tak dostane vod mýstnýho ůřadu do drž...  ...držený nejaků drobnou dárek!

Peklu zdar!

S posdrafem, Lucyfer, vládce fšech pekel

onlajn objednáfka našý skupyni

 

 

                                                                                                                                                                 -W-