Úvod > 2. Konecchlumská drakiáda a stezka odvahy

2. Konecchlumská drakiáda se blíží a stejně s ní i večerní stezka odvahy, která se stejně jako loňský rok, uskuteční ve stejný den v podvečer. Trasa stezky odvahy bude stejná nebo podobná. Děti mohou trasu absolvovat v doprovodu rodičů, ale není podmínkou. "Strašidla" se budou snažit býti spíše zábavným prvkem v okolní tmě... :-)

Případní zájemci o roli "strašidla" jsou vítáni, volejte prosím na tel.: 607 679 584 (Alda Hlawa).

Jste srdečně zváni!

Aktuality:

Na stezku odvahy je naplánováno min. půltucet "zejevení" nebo hodných strašidel. Trasa bude podobná té loňské, kdy start bude u posezení před kostelem sv. Petra a Pavla v Konecchlumí, půjde se cestou kolem hřbitovní zdi k mohyle, na příčné cestě se půjde doprava, u lesa zase doleva, kolem mohyly a kolem lesa dolů a pod starou školou zpět k posezení před kostelem. Pro všechny "absolventy" celé stezky je samozřejmě připravená odměna.

Občerstevní je také připraveno a to v obvyklém množství i kvalitě. Za zmínku určitě stojí hlavně brilantní svařáček Danušky Žižkové nebo XXL páreček mistra grilu (Radek Kolc). V nabídce bude i čajíček, který bude tradičně pro všechny ZDARMA!