Úvod > Obec > Kultura, akce > XX. zájezd NCK - podzimní

Datum ukončení:
8.10.2017

XX. zájezd NCK - podzimní

Původně bláznivé, nyní skutečné, tak nějak by se dal popsat jubilejní dvacátý zájezd Neexistující cestovní kanceláře. Jednatelé NCK se rozhodli pokusit se o vícedenní formu zájezdu, s čímž jsou spjaté některé úkony, nutné provést již nyní.

V rámci vícedenního zájezdu je nutné zajistit ubytování, což se v našem případě povedlo velmi dobře. Penzion Balloon v Horních Věstonicích http://www.balloonpenzion.cz/ nabídne všem klientům vynikající podmínky pro báječně strávené chvíle po celý víkend.

Vzhledem k předběžnému zarezervování celého penzionu pouze pro nás, bude nutné do konce března 2017 složit finanční zálohu, která je 500,- Kč/osoba. Tímto prosíme všechny potencionální zájemce, aby co možná nejrychleji přemýšleli, uvažovali a konali v oblasti přihlašování resp. zaplacení záloh. Ty je možné uhradit některému z jednatelů NCK (např. Alda Hlawatschke 607 679 584 nebo Milhaus Havelka 774 189 249).

Program celého víkendu a další informace viz níže, stejně tak i přihlášení na tento monumentální víkend!

Všem přihlášeným současně doporučujeme v rámci péče o své zdraví, aby si našli vhodného dárce na játra... ...neb víkendový program je opravdu pestrý a náročný... :-)

pozvánka zájezd