Úvod > Obec > Aktuality > Kostel sv. Petra a Pavla v Konecchlumí dočasně uzavřen!

Kostel sv. Petra a Pavla v Konecchlumí dočasně uzavřen!

1.8.2013

Upozornění pro zájemce o návštěvu kostela sv. Petra a Pavla v Konecchlumí!

Velká část unikátní obrazové křížové cesty, od akademického malíře Vladimíra Komárka, prochází od konce července 2013 renovací vrchního laku. Původní lak bude odstraněn a nahrazen jiným, který bude lépe chránit obrazy před působením vnitřního klimatu kostela.

Děkujeme návštěvníkům za pochopení. Jakmile bude znám termín ukončení rekonstrukce obrazů, bude uveřejněn na obecním webu, spolu s novým návštěvním řádem kostela pod odkazem:

Památky - kostel sv. Petra a Pavla v Konecchlumí