Úvod > Obec > Aktuality > Tajný výlet

Tajný výlet

27.5.2017

tajný výlet_2017_úvod.png

Tradiční tajný turistický výlet nejen pro děti se bude konat v sobotu 27. května. Z původního termínu 13. května byl přeplánován z důvodu termínové kolize s okrskovou soutěží v požárním sportu.

Sraz účastníků je až v 09:00 hod. na hlavním vlakovém nádraží v Kovači.

Do batohu naložit sváču, pití a dobrou náladu. Na nohy pohodlné boty a ostatní je na osobní statečnosti každého z vás.

Těšíme se na Vaši účast.