Úvod > Obec > Aktuality > Oprava vodovodu + info o podvodných letácích na kontrolu vody

Oprava vodovodu + info o podvodných letácích na kontrolu vody

5.6.2017

V minulém týdnu byla obec Konecchlumí několikrát ochromena přerušením dodávky pitné vody. Nejprve byla nalezena a odstraněna závada u hl. silnice, na konci týdne byla nalezena a odstraněna závada přímo ve vodojemu.

Současně se v poštovních schránkách občanů objevil leták "Oznámení o kontrole pitné vody" (viz obr. níže). Prosím, na tento leták nereagujte, jedná se o zavádějící reklamní praktiku, kde Vám bude nabízený předražený a neopodstatněný filtr na vodu. Voda z vodovodního řádu je kvalitativně kontrolována a garantována dodavatelem VOS Jičín s.r.o.

kontrola pitné vody_šmejdi.jpg