Úvod > 3. setkání zastupitelstva se seniory

Tradiční setkání zastupitelstva se seniory se uskuteční v sobotu 19.října 2013 od 15:00 hod. v budově OÚ Konecchlumí.

Původně bylo toto setkání plánováno na sobotu 26.října, ale z důvodu konání předčasných parlamentních voleb, musel být termín změněn. Děkujeme za pochopení!

Na programu bude opět prezentace fotografií z obecních kulturních akcí resp. z obce a okolí. Senioři budou mít možnost diskutovat se zastupiteli o věcech, které se jim v obci líbí, ale samozřejmě i nelíbí. K tomu všemu bude připraveno bohaté občerstvení.

Jste srdečně zváni!

Prosíme a žádáme děti i vnuky, aby byla informace o uvedené akci tlumočena i jejich rodičům resp. prarodičům. Děkujeme.