KonecchlumíOkres Jičín
První písemná zmínka o obci pochází z roku 1226. Na přelomu 16. a 17. století vlastnil vesnici Vilém starší Konecchlumský z Konecchlumí, jeden z 27 vůdců stavovského povstání popravených v roce 1621 na Staroměstském náměstí.
Drobečková navigace

Úvod > 6. ročník nočního turnaje v plážovém volejbalu

V sobotu 26. července 2014 se od 19:00 hod. uskuteční již 6. ročník populárního nočního turnaje v plážovém volejbalu. Akce se bude konat na plážovém kurtu ve sportovním areálu v Konecchlumí.

V letošním roce se organizátoři rozhodli dát šanci/možnost ke hře pouze "domácím" týmům. Tímto se omlouváme všem zájemcům z řad "přespolních" družstev a současně děkujeme za projevený zájem o náš turnaj.

Přihlášení pro "domácí" družstva je možné do 21. července 2014 na tel: 607 679 584 (Aleš Hlawatschke). Družstva budou opět tvořit čtyři hráči, z toho min. jedna žena.

Hrací systém bude určen dle počtu přihlášených týmů. Zápasy se budou hrát tradičně na dva vítězné sety do 10ti bodů (beze ztrát). Samozřejmostí je i vyhlášení doprovodných soutěží o nej smečaře, blokaře a Miss a Missáka turnaje.

Pro hráče i fanoušky bude opět k dispozici velkokapacitní vyhřívaný stan s kvalitní muzikou navíc... :-) Novinkou je zcela nové osvětlení, které bude právě tímto turnajem "pokřtěno".

Jednotlivé přihlášené týmy žádáme o přítomnost v místě konání turnaje nejdéle v 18:30 hod. Děkujeme!

Aktuální počet přihlášených týmů: 6

                                                                                                                                                                                       -W-