Úvod > 7. Obecní ples Konecchlumí a Kamenice

leták

Sedmé pokračování vrcholů plesové sezóny, bude mít v letošním roce pokračování v pátek 6.února 2015 od 20:00 hod. v Pohostinství U Patřínů. Obecní ples Konecchlumí a Kamenice se těší na Vaši účast.

Hudební doprovod všem tance chtivým i poslechu lačným, bude tvořit nám dobře známé hudební duo Pavel Šejn a Zdeněk Pelc.

Předprodej vstupenek/místenek bude probíhat každý čtvrtek od 17:00 do 19:00 hod., počínaje 15.1.2015. Cena slosovatelné vstupenky bude tradičních 100,- Kč.

Jste srdečně zváni!