Úvod > Obec > Aktuality > Výtěžek z adventního koncertu pomůže dětem

Výtěžek z adventního koncertu pomůže dětem

V neděli 10. prosince 2017 se v konecchlumském kostele konal benefiční koncert na podporu dětí s kombinovanými poruchami z hořické mateřské školy.

Z dobrovolného vstupného se vybrala úctyhodná finanční částka 10.980,- Kč.

Celý obnos bude počátkem ledna 2018 věnován speciální třídě Sluníčko mateřské školy Husova v Hořicích na vybavení multisenzorické místnosti rehabilitační, poznávací a interakční pomůckou SNOEZELEN.

Děkujeme panu Vobořilovi a jeho sboru a zprostředkování nevšedního zážitku, který byl příjemným zpestřením adventního času.

Velké poděkování patří všem, kteří svou přítomností a finančním darem podpořili benefiční akci.