KonecchlumíOkres Jičín
První písemná zmínka o obci pochází z roku 1226. Na přelomu 16. a 17. století vlastnil vesnici Vilém starší Konecchlumský z Konecchlumí, jeden z 27 vůdců stavovského povstání popravených v roce 1621 na Staroměstském náměstí.
Drobečková navigace

Úvod > česká kniha rekordů

 

V těchto dnech vyšla nová Česká kniha rekordů IV. Toto vydání obsahuje i rekord, který jsme vytvořili v roce 2009. Památný štafetový běh se stavebním kolečkem (kortoučem) na 24 hodin, který se odehrál pod názvem 24 hodin LeKonecchluMans, je v knize v kapitole "štafety" na str. 117 (viz obr. níže).

Česká kniha rekordů obsahuje také kapitolu TOP 10, kde je volný rámeček k vlepení jakéhokoliv textu. Může tam být věnování pro někoho z Vašich blízkých nebo pro jednotlivé účastníky rekordu. Kniha může samozřejmě být jeden z mnoha ideálních dárků pod stromeček :-)

Cena knihy je 349,- Kč/ks + poštovné. V případě objednání většího počtu kusů, je samozřejmostí slevička:

1ks 349,- Kč + poštovné
3ks a více 299,- Kč + poštovné
5ks a více 299,- Kč (poštovné zdarma)

V případě množství objednaných kusů cca 10 a více, je samozřejmostí zahájení diskuze s distributorem o další úpravě ceny za kus. Je to tedy pouze na nás :-)

Závazné objednávky budou přijímány do 30.listopadu 2012. Objednávku můžete provést pomocí formuláře (viz odkaz níže) nebo na tel. 607 679 584 (Aleš Hlawatschke).

Knihy budou zájemcům distribuovány v průběhu první poloviny prosince 2012.

On-line objednávka České knihy rekordů IV.

Aktuální počet objednaných ks    2   

  

Zavzpomínat na úspěšné překonání rekordu můžete ZDE

                                                                                                                                                                                     -W-