KonecchlumíOkres Jičín
První písemná zmínka o obci pochází z roku 1226. Na přelomu 16. a 17. století vlastnil vesnici Vilém starší Konecchlumský z Konecchlumí, jeden z 27 vůdců stavovského povstání popravených v roce 1621 na Staroměstském náměstí.
Drobečková navigace

Úvod > hokej 2014/2

Zimní stadion v Nové Pace bude ve čtvrtek 4. prosince 2014 od 19:45 hod. hostit další ze série nelítostných bojů o nesmrtelnost v hokejové historii. V aktuálním století neporažený tým HC Konecchlumí, bude svoje nesmírné a vesmírné kvality měřit s hokejovým družstvem Agráč Team.

Tímto jsou povoláváni všechny dostupné legendy s vazbou na Konecchlumí či Kamenici. Přijetí pozvánky k reprezentování místního HC, je brána jako samozřejmost a on-line přihlášení (viz níže) proto prosím berte, jako službu svým fanouškům, které by měla soupiska doslova hnát k pokladnám pro vstupenky.

Na pravou míru je třeba uvést nedávný kolaps on-line nákupu vstupenek na MS v ledním hokeji. Provozovatel portálu nevhodně zařadil předprodej vstupenek na MS, společně s předpordejem na utkání HC Knc vs. Agráč Team. Použitím mediálních pák, byla veřejnost klamavým způsobem informována o značném zájmu o vstupenky na MS v hokeji. Jen příznivci HC Knc vědí své a znají ten pravý důvod kolapsu... :-)

Přihlášení hráčů na soupisku bude aktivní do 18. listopadu 2014, poté bude na základě počtu přihlášených hráčů utkání potvrzeno/zrušeno.

on-line přihlášení hokejistů na soupisku HC Konecchlumí

počet přihlášených *stár*   11 
Zachoval Tomáš
Kvasnička Pavel
Zachoval Honza
Smolík Radek
Vágenknecht Ondřej 
Maťátko Jiří
Svoboda Michal
Svoboda Tomáš
Mádle Štěpán
Vít Lukáš
Šídlo Luboš
 
 
 
 

                                                                                                                                                                                          -W-