KonecchlumíOkres Jičín
První písemná zmínka o obci pochází z roku 1226. Na přelomu 16. a 17. století vlastnil vesnici Vilém starší Konecchlumský z Konecchlumí, jeden z 27 vůdců stavovského povstání popravených v roce 1621 na Staroměstském náměstí.
Drobečková navigace

Úvod > hokej 2015/1

V době kdy se většina hokejové veřejnosti v tuzemsku vrtá v h... hokejovém neúspěchu reprezentační dvacky, se začíná plánovat radost, která by měla prašivou náladu spolehlivě vytěsnit. V překladu: na čtvrtek 29.ledna 2015 je naplánováno další prodloužení nedohledné série hokejových úspěchů pro HC Konecchlumí. Od 19:45 hod. by na zimním stadionu v Nové Pace mělo dojít k střetu dvou hokejových světů, tedy HC Konecchlumí vs. Agráč Team.

Význam zápasu dokazuje fakt, kdy v tomto termínu měla v novopacké aréně vystupovat Katy Perry, ale svůj koncert raději přesunula do haly II.kategorie (24.února o2 Aréna). Navíc, jak sama popová hvězda uvedla, ráda by se utkání zúčastnila jako divák. Bulvární deník Blik nedávno dokonce zveřejnil reportáž, kde se Katy snaží uplatit rolbaře v Nové Pace, aby jí umožnil bližší setkání s hvězdami jako je Smolík aj.

Vážení reprezentanti a hokejové legendy HC Konecchlumí, prosím, hlaste se do širší nominace k utkání (přihlášení je nutné provést nejdéle do 14. ledna, poté bude rozhodnuto, zda se utkání uskuteční) :

on-line přihlášení

soupiska HC Knc

1.  Pácal František 
2.  Svoboda Michal
3.  Svoboda Tomáš 
4.  Smolík Radek
5.  Vágenknecht Ondřej 
6.  Zachoval Tomáš
7.  Šídlo Luba
8.  Zachoval Honza
9.  Houška Tomáš
10.  Mádle Štěpán
11.  

 

                                                                                                                                                                                          -W-