KonecchlumíOkres Jičín
První písemná zmínka o obci pochází z roku 1226. Na přelomu 16. a 17. století vlastnil vesnici Vilém starší Konecchlumský z Konecchlumí, jeden z 27 vůdců stavovského povstání popravených v roce 1621 na Staroměstském náměstí.
Drobečková navigace

Úvod > hokej 2016/1

hokej_úvod[2].png

Původní termín čtvrtek 4. února 2016 byl změnen na čtvrtek 3. března 2016, kdy je naplánováno další ze série velkolepých hokejových představení mezi HC Konecchlumí a Agráč Team. Utkání se odehraje na zimním stadionu v Nové Pace od 19:45 hod.

Tímto je vyhlášena mobilizace pro všechny hokejové reprezentanty HC Konecchlumí. Není tajemství, že hokejového reprezentačního kormidla se ujme "nové koště", což by měla být ideální příležitost k návratu do národního dresu. Nynější přehlížení hráčů HC Konecchlumí ze strany kolegy Vůjtka je patrně způsobeno Česko-Moravskou pošťuchovanou, tak věřme v obrat k lepšímu. Vždyť Jón, Smolík a další si svoji výkonnost drží stabilně na nadstandardní úrovni! Každopádně, kolega Jandač do Nové Paky ohlásil návštěvu a lidé z jeho blízkého okolí prozradili, že si sebou bude brát papír a tužku (pravděpodobně na poznámky, kterého hráče pozvat na nejbližší repre sraz). Je třeba upozornit na důležitý poznatek, který hovoří o skutečnosti, kde kolega Jandač údajně vlastní telefon s možností pořizování obrazového záznamu. Zní to neuvěřitelně, ale je tomu opravdu tak...

Termín pro registraci k utkání je do čtvrtka 25. března, poté bude zápas ze strany HC Knc potvrzen nebo zrušen (dle počtu přihlášených).

on-line registrace hráčů k utkání

 
  jméno *star*
1. Tomáš Zachoval
2. Fanda Pácal
3. Radek Jágr Smolík
4. Jirka Maťatko
5. Honza Zachoval
6. Standa Chudoba
7. Michal Kazda
8. Štěpán Mádle
9. Michal Svoboda
10. Tomáš Svoboda
11. Vágenknecht Ondřej

                                                                                                                                                                                      -W-