Úvod > Letní tábor při obci Konecchlumí 2016

Termín: 1. srpna - 5. srpna 2016

Cena: Kč 1300,--

Doba: Po - Pá - každý den od 8 hodin do 16 hodin

Místo: Obecní úřad v Konecchlumí (ráno přivést děti mezi 7:30 – 8:00; odpolední vyzvedávání dětí mezi 15:30 – 16:00; v případě nutnosti z důvodů denního programu jinak, dle předchozích informací)

Věk: 4 – 10 let
Počet dětí: minimální 12

Stravování: oběd zajištěn v místním pohostinství formou jednotné nabídky (polévka, hlavní jídlo, pití)
dopolední a odpolední svačina z domova včetně lahve s pitím (další nápoj zajištěn)

Denní náplň: sportovní a pohybové aktivity (věkově odpovídající) na místních hřištích (sportovní areál, zahrada MŠ), v okolí obce, popř. na výletech tvůrčí práce s různorodými materiály (výrobky si děti ponechají na památku), poznávání obce a jejího okolí, procházky a hry na čerstvém vzduchu, celodenní výlet se zajímavým poznávacím programem (možnost doplnění autobusu z řad ostatních zájemců), návštěva "aquacentra" v okolním městě (Jičín, Hořice, Nová Paka)

Přihlášení: do 30. dubna 2016
přihláška ke stažení viz níže

Platba: do 30. dubna 2016 zaplatit zálohu Kč 500,--, která v případě neúčasti nebude vratná
do 30. června 2016 doplatek zbývající částky

Pro děti, které mají trvalé bydliště v obci Konecchlumí či Kamenici schválilo zastupitelstvo obce finanční příspěvek ve výši Kč 300,--/dítě (o tuto částku bude cena ponížena).

Přihláška ke stažení ZDE

Kapacita letního tábora 2016 je již naplněná! Další přihlášky nejsou příjímány. Děkujeme za pochopení.

Počet přihlášených dětí 23

Těšíme se na vás!