KonecchlumíOkres Jičín
První písemná zmínka o obci pochází z roku 1226. Na přelomu 16. a 17. století vlastnil vesnici Vilém starší Konecchlumský z Konecchlumí, jeden z 27 vůdců stavovského povstání popravených v roce 1621 na Staroměstském náměstí.
Drobečková navigace

Úvod > obecní kalendář 2014

Obecní kalendář 2014

Kalendáře jsou v prodeji na OÚ v Konecchlumí!

Pro rok 2014 je nejen pro občany z Konecchlumí a Kamenice opět připravován tzv. "obecní kalendář". Stejně, jako letošní, bude obsahovat mnoho informací, které by měly být nápomocné zejména v plánování, ale hlavně by tím měla být zajištěna informovanost o všem, nejen kulturním dění v naší obci.

Kalendáře budou objednané v nákladu shodném s počtem domácností v naší obci a distribuované v průběhu listopadu (donáška až do domu). Náklady na výrobu jednoho kusu jsou opět 120,- Kč. Obecní zastupitelstvo na svém posledním zasedání rozhodlo o přiznání příspěvku na tento projekt, který by měl konečnou cenu snížit na 70,- Kč.

V letošním roce bylo také domluveno, že bude upuštěno od žádostí o sponzorské příspěvky, které v minulém roce zajistily, aby byly kalendáře pro jednotlivé domácnosti ZDARMA. Pokud se přesto najde v naší obci živnostník, podnikatel nebo firma, která by v kalednáři chtěla figurovat (reklama podobného rozsahu, jako v loňském roce) proti finančnímu příspěvku na realizaci tohoto projektu, bude samozřejmě vítána a spolupráce v tomto je předem potvrzena :-) Případní zájemci o "sponzoring" se prosím hlašte nejdéle do 24.října 2013 přímo na OÚ v Konecchlumí nebo na e-mailu: oukonecchlumi@quick.cz nebo ales.hlawatschke@post.cz  Předem děkujeme za zvážení finanční pomoci pro "obecní kalendář 2014".

                                                                                                                                                                                       -W-