Úvod > Obec > Aktuality > Koncert v kostele - Karla Bytnarová a Lubomír Brabec

Koncert v kostele - Karla Bytnarová a Lubomír Brabec

20.8.2016

V sobotu 20. srpna 2016 se bude od 18 hodin konat v kostele sv. Petra a Pavla v Konecchlumí koncert Karly Bytnarové (mezzosopranistka) a Lubomíra Brabce (kytarový virtuos).

Předprodej vstupenek bude probíhat od 4.srpna v budově Oú Konecchlumí vždy v pondělí a středu od 9 do 11 hod. nebo ve čtvrtek od 17 do 19 hod. Cena vstupenky je 100,- Kč.

Další informace naleznete na obecním webu pod odkazem:

Jste srdečně zváni!