Úvod > Obec > Aktuality > Zájezd pro aktivní seniory

Zájezd pro aktivní seniory

9.6.2018

Obecní úřad pořádá pro všechny seniory s chutí poznat nová místa a zažít nové zážitky jednodenní zájezd v pohodovém tempu.

Cílem výletu je Jilemnice, kde navštívíme zámek a Krkonošské muzeum s pohyblivým Metelkovým betlémem, poobědváme a domluvíme se na dalším programu. Možností je výjezd na vrch Žalý s rozhlednou nebo návštěva vrchlabského zámku.

Doprava je pro seniory zdarma.

Chcete jet s námi? Přihlásit se můžete buď přímo na obecním úřadě nebo telefonicky u paní Jany Lánské (tel.: 739 051 341) nebo u paní Evy Lánské (tel.: 725 081 045). Na těchto číslech budou zároveň zodpovězeny vaše dotazy k výletu.

Pozvánka_výlet_senior(4).png